Zaznacz stronę

 

Koniec roku zazwyczaj wiąże się u mnie z nastrojem nostalgicznym i sentymentalnym. Myślę o tym wszystkim co się wydarzyło, zastanawiam się jak to jest, że kolejny rok minął mi znów tak szybko. Lubię sobie analizować co poszło dobrze, a co trochę gorzej…Taki bilans zysków i strat. Na pewno czymś, z czego bardzo się ciesze jest nowa muzyka dla dzieci którą stworzyłam. Wiele cudownych przygód z dziećmi,czasem trudnych wyzwań… Sporo koncertów i projektów, pomysłów muzycznych…Ogólnie to był dobry rok:-)
Elementem planu na 2019 jest sfinalizowanie mojego projektu muzyka dla dzieci:-)Jeszcze trochę pracy z tym zostało,ale bardzo mnie to cieszy! W głowie już mam muzyczne pomysły na kolejne edycje! A jak jest u was? Lubicie planować ze szczegółami każdy następny rok? Ja staram się tak ogólnie, choć już nie raz słyszałam i czytałam że dobrze jest planować bardzo szczegółowo, te cała analizy SWOT, SMART, whatever… 😉 Być może jest to coś nad czym się pochylę, by jakoś usprawnić skuteczność moich działań. Ja z perspektywy muzyka o czasie trochę wiem, ale w muzyce właśnie 😉 Wiecie rytm, puls, tempo, metrum itp:-) I o ile w muzyce jest spoko, to w realu jest to dla mnie duże wyzwanie – ogarnąć bycie żoną, matką i muzykiem, który czasem też uczy angielskiego i robi mnóstwo innych rzeczy. Myślę, że wiele osób funkcjonuje w różnych rolach (z natury rzeczy – role matek,synów,córek,ojców, nauczycieli, sióstr, itp itd! ) i jest to chyba naturalne, ale niekiedy pogodzenie ról bywa trudne. Także na ten nadchodzący rok 2019 życzę wam dobrych wyborów, cierpliwości i miłości do siebie samych i do ludzi, oraz umiejętności godzenia tych ról, które są dla was najważniejsze.

Happy New Year!

Piosenki w języku angielskim część II

Książka z muzyką dla dzieci

piosenkidladzieci zobacz

O mnie

Mam na imię Maria i jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci (Ania 4 latka, Karol 2 latka). Z pasji i zawodu jestem muzykiem. Lubię słońce, ruch i czytanie książek przy dobrej herbatce. Szukam w życiu równowagi psycho-fizyczno-umysłowo-duchowej:-)

Zobacz również

Share This